Moja strona, podobnie jak niemal wszystkie inne strony internetowe, wykorzystuje pliki cookies, by zapewnić Ci najlepsze doświadczenia związane z korzystaniem ze strony.

Zapisy na pracę indywidualną ze mną

Z uwagi na to, że indywidualny program, w którym prowadzę „moje” rodziny, wiąże się z mojej strony z dużym zaangażowaniem zarówno czasowym jak i mentalnym w jej sprawy, jestem w stanie w danym czasie służyć tylko określonej liczbie osób i dlatego potrzebujesz poczekać, aż otworzy się możliwość przyjęcia nowej rodziny. 

Jeśli interesuje Cię indywidualna praca ze mną, zapisz się na listę osób oczekujących. Jak tylko to będzie możliwe, rozpoczniemy współpracę. Dziękuję za Twą cierpliwość.Zapisując się do kolejki, wyrażasz zgodę na otrzymywanie ode mnie magazynu „W Drodze…”. W każdej chwili możesz anulować jego subskrypcję.

Podając swoje imię oraz adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danym przez Centrum Rozwoju Relacji DROGA Maria Dąbrowska-Jędral do celów realizacji złożonego zamówienia oraz otrzymywania e-magazynu „W Drodze…”.
Nikomu Twoich danych nie udostępnimy ani nie wykorzystamy ich w żadnym innym celu.

Zapisy na szkolenia grupowe

Zapisy na szkolenia grupowe Oferuję różne możliwości szkolenia się u mnie podczas zajęć grupowych.

Zapraszam Cię na szkolenia:

HANDLE® I stopnia

Warsztat RDI® Od frustracji do relacji

Tzw. „trudne zachowania”- czyli co? – pozytywne podejście w oparciu o szacunek i empatię.

Jeżeli w Twoim mieście nie odbywają się aktualnie interesujące Cię szkolenia, poczekaj lub zamów szkolenie grupowe. Jedyne, czego potrzebujesz, to zebrać grupę 20 osób, a może już ją masz?

Inne sprawy

Sample title

Jeśli chcesz mnie zapytać o coś innego, napisz na adres info@mariajedral.pl.
Zaznaczam, że nie udzielam pojedynczych porad na dany temat. 
Nie prowadzę pojedynczych konsultacji.